Proč jsem začala psát blog?

Nevím kolik času mám, tak jej chci věnovat něčemu, v čem vidím smysl

Čas. Komodita, která je nevyčíslitelná penězi. Každý ji máme denně stejně, a jedině my ovlivníme, jak s ní naložíme. Fakt, že nevíme, kolik času nám ještě zbývá, nám připomíná, že bychom měli zvažovat jak každý den, hodinu, minutu našeho času strávíme.

čas

Já jsem se rozhodla čas věnovat, tomu v čem vidím smysl a cestu a mohlo by to pomoct dalšímu počtu lidí. Na mém blogu chci inspirovat lidi o alternativních cestách, jak si zařídit bydlení, často svépomoci, za pomoci recyklovaných materiálů, s využitím předmětů původně určeným k jinému účelu…

Domov místo, kam se rádi vracíme

Domov, prostředí, kde člověk tráví spoustu času 1095 hodin ročně, při 3 hodinách denně v bdělém stavu a 2920 hodin při 8 hodinách spánku. Nemělo by nám být jedno, čím se obklopujeme. Ovlivňuje to naše pocity, jak se doma cítíme. Domov je jedno z míst, kde se z velké části náš život odehrává. Měl by také sloužit jako místo odpočinku a zdroj nové energie.

Ideální čas není zítra, je to právě teď. Život je to, co se odehrává právě teď, ne až zítra, za rok, za 10 let.

Proč nebydlet hezky právě teď?

dům

Inspirovat, bavit, pomáhat

V dnešní době internetu, kdy je člověk zahlcen informacemi, je důležité umět si vybrat informace, které člověku přináší nějakou hodnotu. Já bych pro Vás chtěla tvořit místo, kde budu shromažďovat inspiraci, rady, návody, tipy z mé dílny, které budete rádi sledovat a budou Vám inspirací v cestě za příjemným bydlením.

Buďte toho součástí:-)

 

Martina Kubíčková
Ukazuje lidem alternativní cesty, jak zařídit vlastní bydlení za pomoci recyklovaných materiálů, originálně a s nižším rozpočtem.

Je autorkou e-booku Jak zařídit obývací pokoj pomocí recyklovaných materiálů.Inspiruje lidi, jak zařídit bydlení často svépomoci, sdílí své postřehy, tipy, návody a navrhuje interiéry.

Můj příběh si přečtěte zde >>

Martině můžete napsat na martina@martinakubickova.cz

Připojte se ke skupině Recyklované bydlení na facebooku.
Komentáře
  • Objevte, jak za pomoci recyklovaných materiálů vybavit (nejen) obývací pokoj

    případová studie/3D vizualizace/tipy na konkrétní postupy

  • Nejnovější příspěvky