Reference

Jana Abrlová

Pět měsíců jsem měla čest mít za coachu Martinku! Tu nejlepší. Martina je vyjímečný člověk mnoha nadání, zkušeností a do toho zvládá i rodinu. Super! Ale zpátky k našemu coachování…Kdy bych měla popsat co mi to přineslo, tak tu napíšu román. Jenže ono to nejde napsat v pár větách. Martina je osobnost a člověk, který odvádí svoji práci na vysoké profesionální úrovní. Jde poznat, že má zkušenosti, cit a někdy i přísnost. Je prostě skvělá. ? Její hlas a smích mě vždy nakopl na sobě pracovat a jít si za svým snem. Po dobu coachování jsem změnila vztah k sobě a překopala celý život.. osobní i pracovní. Pro mě to byli nejlépe investované peníze a čas co jsem si dopřála. Hlavně jsem ráda, že Martina byla ta moje berlička a Coach!!! Vřele její služby můžu všem doporučit. Nebojte se změn..stojí to za to a při Martině zvládnete cokoliv, to mi věřte. ?❤️??

 

Daniel Čermák

Absolvoval jsem několik výběrových řízení, kdy jsem vždy skončil před tzv. vrcholem. Proto jsem si řekl, že je nutné s tím něco dělat, že chci něco u sebe změnit. Nevěděl jsem přesně, co by to mělo být a proto, že je dneska koučování všude zmiňováno a potkal jsem se s ním nepřímo, hledal jsem kouče na Linkedin.

Mým štěstím bylo to, že jsem narazil na Martinu. Vyměnili jsme si pár zpráv a dohodli se na osobním setkání, kde jsem potkal sympatickou, mladou dámu a dohodli jsme na spolupráci.

Sám jsem nevěděl, co se na 12ti dohodnutých sezeních bude dít. Nastavili jsme si několik témat na řešení a dohodli se na telefonických konzultacích. Vybrali jsme 3 témata, která mě trápí a v té chvíli mě zavalila skepse, do čeho jsem se to dal, jak moc se budu muset otevřít, před „cizím“ člověkem? Po další konzultaci mi bylo jasné, že Martina nepotřebuje znát detaily, je to o mně, co si napíšu, jak se k daným úkolům postavím apod. Po asi 3tí konzultaci jsem na sobě začal pociťovat zlepšení, změnu ve svém postoji k určitým věcem atd. Co mě, ale udivilo, bylo to, že všechna 3 témata, které jsem vybral, mne nasměrovali k „já“. To „já“ je dneska jiné, lepší, klidnější, připravenější. Došlo u mne ke změnám v osobním životě, ale samozřejmě i pracovním a okolí tuto změnu rovněž vnímá, ale co je důležitější, vnímám to já. Martina je náramně energetická osoba, která mě vždy strašně nabila energií při našich konzultacích.

A pokud máte obavu z telefonických konzultací, nemějte. Při těchto konzultacích máte svůj prostor, můžete být, kde chcete, tvářit se jak potřebujete apod. Osobně si myslím, že takto zlovený typ telefonické konzultace, u mne znamenal podstatnější pokrok v tom, co jsme společně s Martinou dokázali.

Martinu jako koučku, můžu všem vřele doporučit.

Děkuji Martino a už se těším na další spolupráci.

 

Alexandra Žilíková

Budu upřímná – do koučování jsem šla se smíšenými pocity, převážně teda se zvědavostí, co od toho čekat, a jisté skepse, jestli to vůbec někam povede. Po prvním sezení se skepse značně prohloubila, protože “co jako chcete 12 sezení řešit na tom, jak třeba budet např. cvičit nebo se učit nějaké nové dovednosti”, ale zvědavost převážila, takže jsem se rozhodla pokračovat. A rozhodně nelituju!!

S Martininou pomocí jsem se posunula dál než jsem si dokázala představit a přišla jsem si na věci, na které bych sama nepřišla. Když jsem se sekla, dokázala mě nasměrovat; když se objevila další výzva, motivovala mě k dalším výkonům a postupně mi pomohla odkrývat skryté možnosti. Nejvíce si, ale cením jejího přístupu – přestože jsme se držely cíle, individuálně se přizpůsobila, respektovala moje hranice, byla flexibilní a domluva s ní byla bezproblémová.

Takže pokud zvažujete, co dál, potřebujete nakopnout a nebo se chcete rozvíjet, doporučuju obrátit se právě na Marťu.

 

Natálie Markovská

Martina je skvělá coachka. I když jsem si zprvu myslela, že coaching není pro mě to pravé ořechové a příliš jsem od toho neočekávala, neuvěřitelně mě překvapila. Od začátku mi dávala dostatek prostoru pro rozhodování, samostatné myšlení a rozvoj. Umí klást správné otázky, které mě vždy dostaly na správnou cestu. Nikdy jsem se z coachingu necítila špatně, smutně nebo nějak zdeptaně. Naopak jsem vždy byla nabitá neuvěřitelně pozitivní energií. Martina je fakt neuvěřitelně skvělý člověk, který se pro coaching narodil. Už jsme společně dokončily jednu coachovací sérii a brzy budeme pokračovat v další. Pokud hledáte nějakého skutečně dobrého coache, který vás pochopí, přesně vás povede a pomůže vám k lepší budoucnosti, je to právě Martina!

 

Eva Balharová

Už po pár sezeních jsem začala měnit některé své postoje a názory. Nicméně skončením celé koučovací série došlo k zásadním změnám v kvalitě mého života. To vše by nebylo možné bez podpory a profesionálního přístupu Martiny, která je zároveň velmi přátelská a empatická. Spolupráce s ní byla efektivní a navíc každé sezení přinášelo neuvěřitelné množství pozitivní energie a optimismu. Výsledný efekt několikanásobně předčil má očekávání. Tímto jí znovu děkuji a jako kouče ji mohu jen doporučit.

 

Veronika Mokrá

Koučing vedený Martinou Králikovou byl pro mě velmi prospěšný a užitečný. Díky koučingu jsem si uvědomila své slabé stránky, ale i svůj velký potenciál, který mě nyní žene vpřed k plnění svých snů a cílů. Bylo to jako nastavení zrcadla a zadívání se pořádně na sebe. Zpočátku bylo velmi těžké podívat se do svého nitra a uvědomit si, že v předchozích letech sabotér svých snů jsem byla já sama. Martina jako můj kouč byla skvělý posluchač, naučila mě, ať sama najdu cestu k svým cílům, hodně mi zvedla sebevědomí a dovedla mě k větší odvaze. Nyní už si při výzvách neříkám „to nepůjde“, ale hledám cesty, jak to naopak jde. Už nevyhledávám překážky, ale bořím je. Nic už pro mě není nemožné.

Proto bych Martinu Králikovou jako kouče doporučila všem lidem, kteří chtějí něco dokázat, splnit si své sny a cíle, protože tento koučing jim v tom určitě pomůže.

 

Nikol Hudziaková

Prošla jsem koučováním  u Marti Králikové a jsem hodně ráda, že jsem tím prošla. Díky koučování a její trpělivosti jsem si uvědomila spoustu věcí a pomohla mi najít cestu. Koučování už mám za sebou a mohu říct, že jsem udělala velký posun ve svém životě.  Vše co jsem se díky tomu naučila mohu využít ve svém životě úplně všude (práce, osobní život). Naučilo mě to nevzdávat se a vždy najít způsob. Když člověk chce, jde vše. A hlavně uvědomění si spoustu věcí co člověk dokáže. Já jsem sama ze sebe byla v šoku,  až jak moc se dokážu hluboce nad sebou zamyslet. Díky koučování jsem na tohle přišla a bylo to pro mě velké překvapení a jsem na sebe pyšná. Opravdu můžu říct, že Marťa to umí, co se mnou dokázala mi někdy přišlo až nemožné. 😀 Hlavně měla se mnou tu trpělivost  a opravdu  za mě velké DÍK. Mohu jen doporučit.  Já jsem byla opravdu nadšená a hodně mi to pomohlo. Rozhodně vím,  že když budu potřebovat, tak vím kam se obrátit. 🙂

 

Veronika Kusynová

Martinka je v koučování skvělá. Vždy vyjde klientovi vstříc ve všech směrech .Empatická, ambiciozní Žena a milující Maminka.Je moc hezké vidět co všechno jedna Žena dokáže. Posunula a motivovala mě tam kam jsem potřebovala. Netušila jsem co všechno má člověk v mozku, i když je pravda,že se mi z něho často kouřilo 🙂 Díky koučování jsem si kromě dosažení cílů uvědomila i priority v životě.Všem její Koučování doporučuji,ať se jedná o jakýkoliv směr určitě Vám pomůže k lepšímu Vědomému životu a splnění Snů